Kameny a náhrdelníky

Náhrdelníky z drahých kamenů

Drahé kameny se na náhrdelníky navlékaly již od pradávna. Tato náhrdelníky zdobily nejen ženy, ale hlavně muže. Dnes jsou náhrdelníky s drahými kameny výhradou spíše žen, i když by se na světě našly kultury, kdy náčelník kmene nosí náhrdelník s drahými kameny. Náhrdelníky s drahými kameny si můžete vybrat z mnoha typů, stylů a z velké nabídky drahých kamenů.

Náhrdelníky s kameny

Drahé kameny se na náhrdelníky můžou různě zpracovávat. Mezi nejoblíbenější náhrdelníky patří z opracovaných kamenů do tvarů oválků, kuliček, kostiček a dalších. Náhrdelník si můžete vybrat z velkého množství drahých kamenů, barev kamenů i stylů. Někdo preferuje jemnější náhrdelník z drobných kamenů, někdo zase mohutný extravagantní náhrdelník s drahokamy. Záleží jen na vás, jaký náhrdelník s kameny si vyberete právě vy.

náhrdelník kameny tyrkys šperky

Náhrdelník s kamenynáhrdelníky z kamenů si můžete vybrat z mnoha kamenů, ale také z mnoha tvarů kamenů na šperky. Na obrázku náhrdelník z Tyrkenitu, který je velmi podobný Tyrkysu, ve tvaru větších plochých oválků.

Levné náhrdelníky s kameny

Náhrdelníky a šperky s kameny mohou být i nákladnou záležitostí. My se však na tomto webu držíme v hranicích, co si lidé mohou finančně dovolit, když chtějí nosit krásné šperky s kameny. Mezi nejlevnější šperky a náhrdelníky s kameny patří náhrdelníky z drobných kousků ohlazených kamenů, které si můžete vybrat ze dvou délek a to 45cm a delší 90cm.

levný náhrdelník šperk z kamenů

Levný náhrdelník z kamenů – na obrázku vidíte náhrdelník z velmi oblíbeného kamene křišťál. Náhrdelník je tvořen z drobných ohlazených kousků kamenů o šířce cca 10mm a délce 90cm.

Stříbrný náhrdelník s kameny

Stříbrný náhrdelník s kamny je velmi oblíbený zejména do společnosti nebo na výjimečné příležitosti. Velmi často se ryto náhrdelníky nosí na svatby, na plesy nebo na důležitá obchodní setkání, kdy chcete vypadat a cítit se dobře. Opět si můžete vybrat ze široké nabídky drahých kamenů například na internetovém klenotnictví Naturshop.cz, kde si můžete zakoupit i šperky a kamen, které vidíte na tomto webu na obrázcích.

stříbrný náhrdelník kameny šperky

Stříbrný náhrdelník s kameny – tvoří základní kostru náhrdelníku kvalitní stříbro, ve kterém jsou zasazeny jednotlivé drahé kameny. Na obrázku stříbrný náhrdelník s jantarem.