Kameny a přívěsky

Přívěsky s drahými kameny

Přívěsky patří mezi neoblíbenější šperky vůbec, neboť nošení šperku na krku zdobí náš dekolt a zároveň nám takovýto šperk nijak nepřekáží například při práci, pominu tahání batolete za řetízek. Šperky s kameny a konkrétně přívěsky jsou určeny jak pro denní nošení, tak i pro příležitostné do společnosti či na zvláštní okamžiky. Přívěsky na denní nošení vybírejte tak, aby se vám dobře nosily a také aby se vám hodily k oblečení. Pokud máte ráda například modrou barvu a často jí nosíte, například jeansy, vybírejte šperky z kamenů a přívěsek z kamenů také v modré, například safír či tyrkys.

Přívěsky s kameny

Přívěsky s kameny jsou oblíbené pro svoji barevnost a variantnost drahých kamenů. Přívěsek z kamenů si také můžete vybrat z rozličných tvarů, ke kterým můžete doladit například náramek či náušnice. Přívěsky můžete také střídat dle vaší potřeby a nálady. Většina přívěsků má úchyty ze stříbra, nebo si můžete vybrat levnější přívěsky z bižuterního kovu, které ovšem nedoporučujeme ponořovat do vody, aby nedošlo k černání bižuterního kovu. U přívěsků se stříbrnými úchyty se tohoto bát nemusíte a doporučujeme přívěsek nosit na stříbrném řetízku.

přívěsek měsíční kámen šperky

Přívěsek z drahého kamene – přívěsky z drahých kamenů jsou lehké a můžete si vybrat dle vlastního přání nepřeberné nabídky kamenů zpracovaných z různých tvarů nebo jen ohlazených. Na obrázku přívěsek měsíční kámen ve tvaru obrácené kapky se stříbrným úchytem.

Levné přívěsky s kameny

Přívěsky s kameny jsou oblíbené pro svoji variantnost. Levnější variantou jsou přívěsky s ohlazenými kameny, které se velmi hodí pro esoterické účely. Tyto přívěsky s kameny tvoří jen ohlazené, odborně tromlované, kameny na které je zasazen stříbrný úchyt. Přívěsek používaný pro esoterické účely je třeba čas od času vyčistit suchým hadříkem a nabít na křišťálové drúze.

levné přívěsky kameny

Levné přívěsky s kameny – levné přívěsky s kameny tvoří ohlazené drobné kameny se stříbrným úchytem. Na obrázku přívěsek z kamene záhněda, který stojí okolo stokoruny.

Kameny a přívěsky na kůži

Drahé kameny jsou krásné sami o sobě a někdy není třeba je zasazovat do drahých kovů. Drahé kameny se dají vytvarovat do různých tvarů, oblíbené jsou oválky nebo srdíčka, které se provrtají. Vzhledem k tomu, že tyto přívěsky z kamenů nemají úchyt nebo závěs, je třeba je nosit na kůži, nebo drobném řetízku, který půjde provrtaným přívěskem prostrčit. Přívěsky z kamenů na kůži jsou levné, záleží tedy na vybraném typu kamene, a jsou oblíbené i u dětí.

kameny přívěsky na kůži šperky

Kameny a přívěsky – přívěsky s kameny na kůži jsou oblíbené mezi dětmi i mezi dospělými. Na obrázku přívěsek z kamene karneol ve tvaru oválku na kůži.

Stříbrné přívěsky s kameny

Stříbrné přívěsky s kameny jsou šperky pro ty, cosi svůj přívěsek s oblíbeným drahým kamenem chtějí užít c nejdéle. Přívěsky s kameny, tedy většina z nich mají obrubu ze stříbra, která nejen zdobí, ale také chrání kámen před poškozením. Obruba navazuje na stříbrný úchyt přívěsku a je velmi vhodná u křehkých kamenů, jako je měsíční kámen a další drahé kameny.

šperky stříbrný přívěsek opál kameny

Stříbrný přívěsek s kamenem – stříbrné přívěsky jsou velmi trvalé a vhodné i pro každodenní nošení, neboť obruba ze stříbra přívěsek chrání před poškozením. Na obrázku stříbrný přívěsek s opálem.

Všechny vyobrazené přívěsky si můžete zakoupit na internetovém obchodě Naturshop.cz, tedy u ověřeného prodejce zaměřeného na šperky a drahé kameny, kde si můžete vybrat z velké nabídky stříbrných a ocelových šperků a drahých kamenů.