Náušnice a kameny

Náušnice s drahými kameny

Náušnice jsou pro většinu žen nepostradatelným šperkem, který každodenně nosí a kterým se zdobí. Náušnice byly v dřívější době oblíbené i mezi muži, v dnešní době jsou šperky s kameny a hlavně náušnice s kameny výhradou hlavně žen. Náušnice můžete navíc sladit ns ostatními šperky s kameny, k náušnicím se hodí například náramek s kameny, přívěsek s kameny či náhrdelník.

Náušnice s kameny

Náušnice s kameny jsou oblíbené zejména mezi těmi ženami, které se zajímají o drahé kameny. I když náušnice koukněte do vaší šperkovnice, jistě v ní najdete nějaké šperky s kameny i náušnice s kameny. Náušnice mohou zdobit oblíbené kameny, jako jsou křišťál, měsíční kámen či ametyst, nebo méně známé kameny používané na šperky jako jsou čaroit nebo larimar, či drahé kameny jako jsou rubín, granát či safír.

stříbrné náušnice larimar kameny šperky

Náušnice s kameny – náušnice s kameny jsou součástí snad každé dámské šperkovnice. Na obrázku stříbrné náušnice s kamenem larimar.

Levné náušnice s kameny

Levné náušnice a šperky s kameny jsou vhodné pro ty, co si dražší šperk nemohou dovolit a přesto chtějí působit pěkně a upraveně, nebo pro ty ženy, které chtějí šperky střídat dle aktuální nálady a barvy oblečení. Levné náušnice tvoří podobně jako ostatní levné šperky s kameny drobné kousky kamenů nebo drobné tvary kamenů, které jsou ohlazeny, aby nijak nevadily či neškrábaly. I levné náušnice s kameny mají úchyty ze stříbra Ag 925/1000.

náušnice drahé kameny

Levné náušnice s kameny – mohou být tvořeny kousky kamenů, které jsou ohlazené, nebo drobnými tvary kamenů. Na obrázku náušnice z kamene Tyrkenit se stříbrnými afroháčky.

Stříbrné náušnice s kameny

Stříbrné náušnice s kameny jsou korunou krásy ženy. Kameny dokážou nejen rozzářit osobnost, ale dle některých léčitelů mají kameny magické účinky. Z bohaté nabídky stříbrných náušnic si můžete vybrat na e-shopu Naturshop.cz, specialista na šperky a drahé kameny. Tento obchod nabíjí náušnice z oblíbených i méně známých drahých kamenů, náušnice z perel a jantaru.

jantarové náušnice kameny šperky

Stříbrné náušnice s kameny – jsou určeny pro příležitostné i pro denní nošení, záleží na typu náušnic. Na obrázku stříbrné náušnice s jantarem.