Kameny a náramky

Náramky z drahých kamenů

Náramky jsou oblíbené šperky s kameny, neboť nejen že se z nich mohou těšit naše okolí, ale i my sami. Náramek máme i my sami celý den na očích, tudíž nám dělá radost po celý den.

Náramky s kameny

Náramek s kameny můžeme nosit jako samostatný šperk, nebo do sady k náhrdelníku či jinému šperku s kameny. Náramky se dají vybrat z nepřeberného množství drahých kamenů v různých tvarech kuliček, kostiček či oválků. Náramky s kameny dostupné na českém trhu jsou navlečeny na speciální gumičce, která nejenže usnadňuje nasazení a sundání náramku s kameny z ruky, ale také odpadá nepříjemné vybírání velikosti náramku. Vyberte si z bohaté nabídky e-shopu naturshop zaměřený na šperky a kameny.

náramek kameny šperky

Náramek s kameny – může být v různých tvarech i z velké nabídky drahých kamenů. Na obrázku náramek z Tyrkenitu, který je velmi podobný kameni tyrkys, ve tvaru plochých oválků.

Levné náramky s kameny

Náramky s kameny mohou tvořit i lehce ohlazené kamínky navlečené a šperkařské gumičce. Tyto levné náramky můžete sehnat z velké nabídky různých druhů oblíbených drahých kamenů. Drahé kameny na náramku se ve velké oblibě mezi sebou kombinují a můžete nosit i několik náramků na ruce.

levné náramky drahé kameny

Levné náramky s kameny – na obrázku vidíte levné náramky s kameny a to fluorit, tyrkenit, oranžový kalcit, karneol a měsíční kámen.

Stříbrné náramky s kameny

Náramek s drahými kameny, už jen ten výraz v nás vzbuzuje pocit luxusu. Pro ty, co chtějí dotáhnout vše k dokonalosti, jsou stříbrné náramky s kameny. Drahé kameny se často zasazují do kovů, jako je kvalitní stříbro Ag 925/1000. Náramky z drahých kamenů jsou často zasazovány tak, že drahý kov kameny chrání před případným poškozením. Náramky jsou navíc opatřeny tzv. americkým zapínáním, kterým si délku náramku z kamenů můžete jednoduše nastavit zapnutím.

náramek s kameny

Stříbrný náramek s kameny – náramek s kameny zachovává přirozenost jednotlivých kamenů, které jsou vybroušeny do hladkého drahokamového brusu. Na obrázku stříbrný náramek s kameny chalcedon ve špičkové kvalitě.